Vartojimo paskola

Vartojimo kreditas skirtas didesniems pirkiniams (buities technikai, įrangai, baldams, automobiliui) įsigyti, kelionėms, mokslui, gydymui, būsto remontui ir kitoms panašioms reikmėms.

 

·  Kredito suma – nuo 1 000 EUR iki 50 000 EUR.

· Turto įkeitimas – privalomas kreditams virš 15 000 EUR sumos.

 

·  Kredito terminas –nuo 3 mėn. iki 5 metų.

· Ataskaitos apie panaudotą kreditą –  neprivalomos (iki 15 000 EUR sumos).

 

·  Kredito valiuta – eurai,

 

· Išankstinis Kredito grąžinimas– kredito sutartyje nustatyta tvarka.

 

· Palūkanų norma – fiksuota visą kredito laikotarpį. Metinė palūkanų norma nuo 11,5 proc.

 

· Kredito grąžinimo ir palūkanų mokėjimo būdas – anuiteto metodas.

 

 

Daugiau informacijos apie reikalingus pateikti dokumentus, sąlygas ir standartinę informaciją apie vartojimo kredito sutartį  gausite unijos Klientų aptarnavimo skyriuje (tel.  85 205 5241).

Čia galite atsisiųsti paraišką paskolai bei laidavimui:

 

Prieš apsisprendžiant dėl paskolos ir jos dydžio rekomenduojame atidžiai įvertinti asmenines ir/ar šeimos finansines galimybes. Rekomenduojama, kad visoms Jūsų (šeimos) turimų finansinių įsipareigojimų mėnesio įmokoms skirtumėte ne daugiau kaip 30-40 % pajamų per mėnesį.

 

Tipinis pavyzdys

Imant 3 000 EUR vartojimo kreditą 5 m. laikotarpiui su taikoma fiksuota 9 % metine palūkanų norma, kai sutarties sudarymo mokestis  2 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma būtų 10,32%, bendra kredito gavėjo mokama suma – 3 796,50 EUR, o kiekvieno mėnesio įmoka būtų 62,28 EUR.

Bendra vartojimo kredito kainos metinė norma ir bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma apskaičiuotos laikantis prielaidų, kad kredito sutartis galios terminą lygų kredito sutarties trukmei, Kredito unija visą kredito sumą išmoka kredito sutarties pasirašymo dieną, iš kredito sutarties kylančius savo įsipareigojimus kredito sutarties šalys vykdys pagal kredito sutartyje nustatytas sąlygas ir terminus, metinė palūkanų norma, įkainių dydis ir kitos išlaidos išliks tokios pat kaip ir kredito sutarties sudarymo metu ir bus toliau taikomos iki kredito sutarties pabaigos.