Paskolos privatiems klientams

LTL Kredito unijos nariai, norintys gauti paskolą, turi užpildyti prašymą paskolai gauti bei pateikti paskutinių 6 mėnesių pajamas pagrindžiančius dokumentus. Paraiška bus svarstoma paskolų komiteto posėdyje ir apie sprendimą išduoti paskolą narys bus informuotas per kelias darbo dienas. Paskolos grąžinimo užtikrinimo priemonės yra laidavimas,  įkeitimas ir (ar) hipoteka.

Daugiau informacijos gausite info@ltlku.lt

Paskolų gavimo tvarka

1. Norint gauti paskolą, pirmiausiai reikia tapti kredito unijos nariu.

Jeigu gyvenate, dirbate arba mokotės Vilniuje arba Vilniaus, Trakų rajonuose, su asmens dokumentu atvykstate į uniją, užpildote prašymą dėl narystės, susimokate  30 EUR vertės stojamąjį mokestį ir įsigyjate 30 EUR vertės pajų (jis lieka Jūsų nuosavybe, išstodami iš unijos galėsite pajų atsiimti).

2. Užpildyti paraišką paskolai gauti.

Pasakykite unijos darbuotojui, kokiam tikslui Jums reikalingi paskola/pinigai ir jis Jums pateiks reikalingą paraiškos formą – tai gali būti būsto įsigijimui, būsto remontui, verslui finansuoti ar vartojimui. Paskoloms iki 15 000 EUR būtinas laiduotojas – asmuo, turintis pakankamai pajamų ar nekilnojamojo turto. Pateikiant paraišką dėl paskolos, būtina pateikti ir laiduotojo asmens dokumento kopiją bei užpildytą laidavimo paraišką.

Paskolos virš 15 000 EUR, arba ilgesnės nei  5 metų laikotarpio  turi būti užtikrintos hipoteka.

3. Dokumentai:

  • Paraišką paskolai;
  • Laidavimo paraišką;
  • Sutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo;
  • Pajamas įrodančius dokumentus, jeigu tai ne atlyginimas (nuomos pajamos, ūkininkavimo pajamos, pajamos pagal autorines sutartis ir pan.);
  • Siūlomo įkeisti nekilnojamojo arba kilnojamojo turto preliminarų vertinimą bei nuosavybę patvirtinančius dokumentus.

4. Atsakymą dėl paskolos suteikimo gausite per 1-2 dienas.

Su Jumis susisieks paskolų vadybininkas ir informuos apie priimtą sprendimą. Unija, įvertinusi nario galimybes grąžinti paskolą, gali paprašyti papildomų paskolos užtikrinimo priemonių. Jeigu atsakymas teigiamas, su vadybininku suderinsite patogų laiką atvykti pasirašyti paskolos ir laidavimo sutarčių. Paskola išmokama  iškart po sutarties pasirašymo.

Jeigu paskola suteikiama įkeičiant nekilnojamąjį arba kilnojamąjį turtą, turto įkeitimo sandoris patvirtinimas pas notarą. Paskolos išmokėjimas vykdomas po įkeičiamo turto lakšto užregistravimo hipotekos registre.